logo
menu menu kontakt
Drbalova 274
666 01 Tišnov
více

Mgr. Marek Voborný
tel.: 549 415 808
mob.: 777 117 847
e-mail: MarekVoborny89@seznam.cz

O mně

Mgr. Marek Voborný

Kontakt: 777 117 847 (z důvodů časté nedostupnosti prosím spíše sms zprávy: čas, datum... potvrdím, vyvrátím, nabídnu alternativu...).
K rozepsání předběžné problematiky pro případnou dlouhodobou spolupráci můžete psát na e-mail MarekVoborny89@seznam.cz.

Vzdělání: Masarykova univerzita, Fakulta Sportovních studií, trenér fitness a učitel tělesné výchovy

Praxe: Osobní trenér, školitel trenérů na kurzech, experimentování při vlastním cvičení a postupná aplikace poznatků při cvičení ostatních.

Zkušenosti se sporty: Kulturistika a fitness, silové víceboje, armwrestling, olympijský šplh na laně, Ocelový muž, běh, cyklistika, crossfit, gymnastika apod.

Nabízím: Trenérství a vedení osobního tréninku, dále možné konzultace a poradenství v oblasti fitness, ostatní služby po vzájemné dohodě.

Na úvodní hodině si vyslechnu Vaše cíle (zdravotní, kondiční, výkonnostní) a společnými silami se budeme snažit je úspěšně realizovat.

Cena tréninku je 250 Kč / 1 h (cena nezahrnuje vstup do fitness), úvodní hodina při dlouhodobé spolupráci má především informativní charakter. Upřednostňuji dlouhodobou spolupráci, ale budu rád, pokud Vám i jedním tréninkem přispěji k posunutí se dále v tréninkovém procesu, případně k prolomení stagnace. Těším se na spolupráci a výsledky, rád motivuji ke cvičení a změně životního stylu.

Nabízím vedení osobního tréninku mimo otvírací dobu a to každou neděli, kdy preferuji dopoledne, tím je myšleno, že začínám s registrací od ranních hodin (není pro mě únosné zde mít dlouhé mezery mezi tréninky a být zde např. jen brzo ráno a pozdě večer...).

Nyní mohu nabídnout pravidelně pouze tuto dobu:

Neděle dopoledne, kdy je zde celá posilovna pouze pro Vás! Upřímně řečeno, je to zcela jedinečná nabídka z mé strany a pana majitele.

Zájemce prosím o včasný kontakt, nejlépe týden dopředu. :)
Mám zájem o lidi, kteří to myslí se cvičením opravdu vážně!

© 2009-2017 Fitcentrum Olympia | Created by B.H. | Valid HTML5